Jednorázová lekce pro děti

Jednorázová lekce pro děti

Lekce může proběhnout kdykoliv, podle Vašich časových možností, a to jak ve všední den, tak o víkendu. Jedná se o jednu lekci pro 1 až 6 dětí.

Dětem se po dobu 90 minut věnuje instruktor, který jim připraví zábavný program tak, aby si děti hodinu užily a něco se skutečně naučily. Náplň hodiny je, stejně jako u našich dětských kroužků, přizpůsobena věku dětí. Chybět samozřejmě nebude ani rozcvička na začátku a protažení a uvolnění na konci hodiny.

Ve formuláři níže můžete provést rezervaci individuální lekce. Sami si zvolíte den, čas začátku a délku trvání lekce. Podle Vámi zadaného počtu dětí Vám systém automaticky napíše potřebný počet instruktorů a vypočítá výslednou cenu. Po vyplnění formuláře klikněte na tlačítko "Přidat". Poté je nutné rezervaci ještě jednou potvrdit v dialogovém okně, které se Vám zobrazí.
Zapamatujte si prosím login a heslo, kterými se hlásíte zde na stránkách. Stejnými přihlašovacími údaji se poté budete hlásit na recepci v Jungli při příchodu na kurz.
Na Vámi zadaný email Vám přijde potvrzení Vaší objednávky. Pokud se tak nestane do půl hodiny po potvrzení rezervace, pište prosím na aktivity.praha@jungle.cz.

Rezervace: