Rezervace oslavy

Vážení rodiče,

v následujícím formuláři můžete vytvořit rezervaci dětské narozeninové oslavy v Jungle Sport park Letňany. Děkujeme Vám za projevenou důvěru a slibujeme, že uděláme maximum pro to, abyste si vy i vaše děti oslavu skutečně užili.
 

Během pár minut Vám na email přijde potvrzení Vaší rezervace. Nepřijde-li Vám email do půl hodiny, napište prosím na email aktivity.praha@jungle.cz. Děkujeme.

Počet instruktorů:
Počet instruktorů vždy odpovídá počtu Vámi zadaných dětí tak, aby jeden instruktor měl vždy maximálně 8 dětí/ lezení nebo 10 dětí /pohyb. Pokud se tedy počet dětí změní, dejte nám prosím vědět předem na níže uvedené telefonní číslo nebo email. Upravíme podle toho počet instruktorů. V opačném případě je počet Vámi objednaných instruktorů závazný a na místě na něm již nelze nic měnit.

Cena oslavy:
V závěru rezervace Vám byla vypočtena celková částka za oslavu. Do 3 dnů je nutné zaplatit zálohu, která činí 3.000,- Kč (prosíme neplaťte ani více ani méně). Tuto částku prosím pošlete na náš účet č. 2502231123/2010 (jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky). Doplatek se hradí při příchodu na recepci, před začátkem oslavy přímo v Jungli - prosím připravte si peníze v hotovosti, kartou se oslava platit nedá + Váš login a heslo pro přihlášení do systému (nevlastníte-li čip).

Storno podmínky:
V případě včasného zrušení rezervace víkendové oslavy do pátku do 12:00 nebo oslavy ve všední den nejpozději do 12:00 den před konáním oslavy - účtujeme storno poplatek ve výši 50% ze zaplacené částky. Při pozdějším zrušení celá částka propadá. Pokud ještě nemáte zaplacenou zálohu a oslavu chcete zrušit, tak nám prosím dejte včas vědět, ať není blokován čas pro jiné zájemce.
Děkujeme za pochopení.

Sledování úhrady:
Zda je rezervace uhrazena, můžete sledovat sami po přihlášení na jungleobjednavky.cz po rozkliku "Mé objednávky" (vpravo nahoře) - Detail dané objednávky - dole pod objednávkou vidíte, zda byla částka uhrazena (a to v jaké výši, jaký den a jakým způsobem). Jiné potvrzení o úhradě automaticky neposíláme.

Rezervace 1-2 dny před oslavou:
V případě, že děláte rezervaci oslavy ve čtvrtek nebo pátek těsně před víkendem, kdy se oslava koná, bude rezervace dokončena až ve chvíli, kdy Vám dáme vědět, že byla Vaše rezervace schválena. Bez schválení není oslava rezervovaná. Případů, kdy děláte rezervaci ve větším časovém předstihu, se nutnost schválení netýká.

Jazyk, ve kterém oslava probíhá:
Chcete-li, aby oslava probíhala v AJ, zaškrtnete jazyk při rezervaci oslavy.
Pokud některé z dětí, které se na oslavě budou účastnit lekce lezení / pohybu s instruktorem, nemluví česky nebo anglicky, je nutné, aby rodič, který oslavu objednává, zajistil po dobu lezení / cvičení přítomnost dospělé osoby, která bude těmto dětem překládat pokyny instruktora. V opačném případě není možné zajistit bezpečnost dětí a instruktor má právo takové dítě do lekce nezařadit.

Přihlašovací údaje:
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterými se přihlašujete zde na stránkách. Těmito údaji se přihlásíte (nevlastníte-li náš čip) na recepci v Jungle Sport parku při příchodu na oslavu. 

Parkování je možné zdarma přímo v areálu.

PRŮBĚH OSLAVY

Příchod
Doražte prosím 15 minut před začátkem oslavy, abyste stihli na recepci v klidu doplatit zbytek ceny. Platbu lze provést pouze v hotovosti!
5 - 10 minut před začátkem oslavy si Vás, na recepci, vyzvedne průvodce oslavou. Ten předá Váš tel. kontakt na recepci, která Vám bude volat při pozdějším příchodu dalších účastníků oslavy (můžete předat osobně, při doplatku oslavy). Dále Vám ukáže pronajaté prostory pro oslavu.

Šatna
Obuv necháváte při vstupu do lezecké haly v botníku pod schody nebo přenesete v ruce do pronajaté místnosti, kde si můžete nechat i oblečení a další věci.

Průchod sportovištěm
Do pronajaté místnosti jdete z recepce všichni společně. Při pozdějším příchodu dalších účastníků oslavy Vám bude volat recepce na uvedený tel. kontakt, aby jste si přišli hosta vyzvednout.

Pravidla oslavy
- Vlastní občerstvení, ani pití není dovoleno (krom dortu). 
- Během celé oslavy nesmějí děti běhat po sportovišti samotné - bez dozoru dospělé osoby.
- Pronajatý prostor je nutné v čase ukončení oslavy opustit, bude se připravovat pro další akci.
- Budete-li chtít po narozeninové oslavě zůstat ve sportovišti, musíte si uhradit klasický vstup do sportoviště a půjčení pomůcek.

Časová osa oslavy
- 15 minut před začátkem oslavy přijít na recepci a uhradit doplatek
- 5 minut před začátkem oslavy si vás vyzvedne průvodce oslavou
- v čase začátku oslavy vás průvodce dovede do pronajaté místnosti + seznámení s pravidly oslavy
- 30 minut po začátku oslavy vyzvedne instruktor děti na 90 minutovou lekci 
- 120 minut po začátku oslavy přivede instruktor děti zpět do prostoru oslavy
- 60 minut samotná oslava - předání dárků, dort, zábava v narozeninové místnosti
- 10 minut před koncem oslavy přijde průvodce upozornit na blížící se konec oslavy
- 180 minut = konec oslavy

Vybavení narozeninové oslavy
- veškeré nádobí máme: talířky, příbory, skleničky, nůž na dort, džbány na vodu
- prostory pro oslavu jsou vyzdobeny
- uvedeno jméno oslavence (je-li oslavenců více, prosím dejte nám vědět, připíšeme i druhého oslavence - aktivity.praha@jungle.cz)
- lednice - k dispozici v uzavřené narozeninové místnosti 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo přání se na nás neváhejte obrátit. Kontaktujte prosím Marcelu na čísle 608 627 536 nebo emailu aktivity.praha@jungle.cz

Děkujeme a přejeme příjemné prožití oslavy. Již se na vás těšíme.