Rezervace speciálního dne

MIKULÁŠ - úterý 5. 12. 2023
VÁNOCE - neděle 17. 12. 2023


V následujícím formuláři můžete provést rezervaci vámi vybrané akce.
Po provedení rezervace Vám přijde potvrzující email se všemi potřebnými informacemi, včetně pokynů k placení.

Prosím, zapamatujte si login a heslo, kterými se přihlašujete zde na stránkách. 

Rezervace:

ÚHRADA
Platbu za Akci je nutné uhradit do 3 dnů od provedení rezervace převodem na účet č. 2502231123/2010  (jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky, které vám přijde v potvrzujícím emailu a do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte).

Pokud jste rezervovali najednou více speciálních dnů, platíte vše najednou jen jedním převodem pod jedním variabilním symbolem.

Pokud jste přihlašovali více dětí, má objednávka každého z nich své číslo, které je zároveň variabilním symbolem. Uhraďte prosím částku za každé dítě zvlášť pod jeho variabilním symbolem (neplaťte za obě děti najednou). 

Zbývají-li v době rezervování do konání Aktivity méně jak 3 dny, můžete částku uhradit také v hotovosti přímo při příchodu koordinátorovi akce. Pozor, tato aktivita nelze platit kartou, ale pouze v hotovosti, kterou prosíme mějte přesně.

Zda je objednávka uhrazena, můžete sledovat sami po přihlášení na jungleobjednavky.cz po rozkliku "Můj účet"  - "Přehled objednávek" - Detail dané objednávky - dole pod objednávkou vidíte, zda byla částka uhrazena (a to v jaké výši, jaký den a jakým způsobem). Jiné potvrzení o úhradě automaticky neposíláme.

PŘÍCHOD & ZÁZEMÍ
Při vstupu do Jungle výjimečně nejdete na recepci, tam jen oznámíte, že míříte na speciální den a pokračujete dle navigačních cedulí dále do sportoviště. Hned u botníku půjdete po schodech nahoru do patra, kde už uvidíte stan organizátorů. Koordinátor akce vás přivítá, zaznamená příchod, sdělí další informace, případně mu můžete akci i uhradit, pokud jste neprovedli platbu předem převodem na účet. Platba je však možná pouze v hotovosti a ideálně prosíme přesně.

Zde na patře se děti mohou převléknout a nechat si tu své věci. Následně tu budou rozděleni do skupin, ve kterých pak rotují na jednotlivých stanovištích. 
Za věci odložené zde však neručíme, proto pokud máte cennosti nebo nechcete nechávat své věci bez dozoru, použijte prosím na čip uzamykatelné skříňky v dámských a pánských šatnách v lezecké hale.
Po zahájení akce, si pak můžete jít odpočinout do bistra Šaman nebo se jít zalogovat na recepci a využít čas k vlastnímu lezení anebo si prostě jen užít chvilku bezdětného klidu kdekoliv potřebujete. My se zatím o vaše děti s nadšením postaráme.
 

ZAČÁTEK, PRŮBĚH A KONEC AKCE
Průběh akce je vždy jiný, podle toho, na který speciální den se chystáte. Základní body mají ale shodné:

Víkendové akce (Čarodějnice, Halloween, Vánoční besídka) začínají v 16:00. Dětský den v 16:30 a Mikuláš v 17:30.

Prosíme vás o včasný příchod. Nechceme ukrajovat administrativními úkony z nabitého programu. V čase zahájení akce už jsou děti převlečené, rozdělené do skupin a vyráží se svými trenéry na určené stanoviště. 


CO S SEBOU
Dětem stačí pohodlné sportovní oblečení a láhev s pitím. 

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Využít můžete email aktivity.praha@jungle.cz nebo telefonní číslo 608 627 536.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a věříme, že si Vaše dítě (a samozřejmě i Vy ;) speciální den užije!

Jungle Sport park