Přihlášení


Pro vstup do Jungle Sport parku a pro objednávání všech našich kurzů a dalších produktů je potřeba mít u nás založený účet. Je to jednoduché, zabere to pár minut a všechno můžete udělat z pohodlí domova.

V případě, že už jste někdy byli lézt na lezecké stěně Jungle Holešovice nebo Jungle Výstaviště, máte už registraci hotovou a váš stávající login i heslo vám bude platit i v Jungle Letňany.

Jsem tu nový

Chci se registrovat

Registrační formulář

TIP: Při prvním příchodu do Jungle je potřeba si login a heslo pamatovat. Zadáte obojí na recepci, kde vám na oplátku za poplatek 60 Kč vydají náš stylový čip! Čip vám slouží zároveň místo klíčku od skříňky. Při každém dalším příchodu už stačí na recepci jen čip přiložit a je to!

Platba
Zálohu (nebo rovnou celou částku) můžete zaplatit převodem na účet č. 2502231123/2010  (jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky do zprávy pro příjemce prosím napište "Příměstský tábor a jméno a příjmení dítěte). Zbytek ceny se platí hotově při přivedení dítěte na tábor (pozor, nelze platit kartou!), případně také převodem. K platbě v hotovosti je nutné znát LOGIN + HESLO pro přihlášení do systému, nebo si zakoupit čip (60 Kč), který Vás do systému přihlásí kliknutím a ještě slouží k uzamčení skříněk v šatnách.

Pokud jste přihlašovali více dětí, má objednávka každého z nich své číslo, které je zároveň variabilním symbolem. Uhraďte prosím částku za každé dítě zvlášť pod jeho variabilním symbolem (neplaťte za obě děti najednou). Děkujeme.

Zda je objednávka uhrazena, můžete sledovat sami po přihlášení na objednavky.letnany.cz po rozkliku "Můj účet" (nahoře) - "Přehled objednávek" - Detail dané objednávky. Jiné potvrzení o úhradě automaticky neposíláme.

POZOR: Při prvním příchodu na tábor je potřeba zaplatit najednou částku za všechny dny, není možné platit každý den zvlášť. 

Neúčast a storno poplatky
Případnou neúčast prosím omluvte nejpozději den předem, a to via SMS na čísle 608 627 536.  Bude-li neúčast omluvena nejpozději den předem, je storno poplatek 50% ze zaplacené částky, při pozdějším omluvení propadá částka celá. Děkujeme za pochopení.

Přivádění a vyzvedávání dětí:
Děti je možné přivést v čase 8:00 - 9:00, vyzvednout v čase 16:00 - 17:00.
Pozdější příchody nejsou problém, děti najdete ve sportovišti (recepce Vás nasměruje).
Budete-li dítě vyzvedávat před 16:00 hodinou, prosím domluvte se ráno, při předání dítěte, s instruktorem.

Přihlašovací údaje:
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterými se přihlašujete zde na stránkách. Těmito údaji se přihlásíte na recepci v Jungli sport parku při příchodu na tábor (pozor, nelze platit kartou!) K platbě v hotovosti je nutné znát LOGIN + HESLO pro přihlášení do systému, nebo si zakoupit čip (60 Kč a výběr ze 6 zvířátek), který Vás do systému přihlásí kliknutím a ještě slouží k uzamčení skříněk v šatnách.

Co s sebou - doporučení:- dopolední a odpolední svačinku
- láhev s pitím
- na variantu lezení lezecké boty a sedák (nemáte-li vlastní, jejich půjčení je zahrnuto v ceně   
  tábora), na parkourový tábor tenisky vhodné do tělocvičny a gymnasté cvičí v ponožkách
- batůžek na svačinu a láhev s pitím
- malé kapesné (po obědě si děti kupují malé dobrůtky na baru / u Šamana, nebo na
   procházce
- vhodné sportovní boty na venkovní aktivity
- tepláky, legíny (na lezení doporučuji zakrytá kolena)
- tričko (krátký, dlouhý rukáv)
- mikina
- bunda do deště, nebo pláštěnka
- pokrývka hlavy (sluníčko, děšť, sníh)
- v zimě šála, rukavice
- krém na opalování, jelení lůj
- v létě spray proti klíšťatům
- v případě promoknutí, polití, ušpinění náhradní oblečení (vše, od spodního prádla po mikinu)


 

Speciální stravovací požadavky:
Má-li Vaše dítě nějaké zvláštní stravovací nároky (zdravotní důvody, nejí maso apod.), dejte nám to prosím v co největším předstihu vědět, a to  na telefon 608 627 536 (nedovoláte-li se, piště SMS), nebo na email aktivity.praha@jungle.cz

Dotazy ohledně příměstských táborů: Tel.: 608 627 536 (nedovoláte-li se, piště SMS), nebo e-mail aktivity.praha@jungle.cz

Děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na společně prožité prázdniny s dětmi ;-)


Jungle Sport park