Rezervace Vikend v pohybu

Rekapitulace objednávky a závěrečné rezervování.

REZERVACI MŮŽETE UDĚLAT ZDE:

Rezervace:

 

Během pár minut Vám na email přijde potvrzení Vaší rezervaci. Nepřijde-li Vám email do půl hodiny, napište prosím na email pohyb.praha@jungle.cz. Děkujeme.

Přihlašovací údaje:
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterými se přihlašujete zde na stránkách. Těmito údaji se přihlásíte (nevlastníte-li náš čip) na recepci v Jungle Sport parku při příchodu na lekci.

Cena kurzu:
Cena nezahrnuje půjčení lezeček.
Celkovou cenu za lekci, která vám bude vypočtena můžete uhradit buď převodem na náš účet č. 2502231123/2010   (jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky a do zprávy pro příjemce napište "vikend v pohybu" a jméno dítěte) nebo hotově přímo v Jungle Sport park (pozor, nelze platit kartou).
Zda je rezervace uhrazena, můžete sledovat sami po přihlášení na jungleobjednavky.cz po rozkliku "Mé objednávky" (vpravo nahoře) - Detail dané objednávky - dole pod objednávkou vidíte, zda byla částka uhrazena (a to v jaké výši, jaký den a jakým způsobem). Jiné potvrzení o úhradě automaticky neposíláme.

Storno podíminky:
V případě včasného zrušení rezervace, a to do pátku před lekcí do 12:00, účtujeme storno poplatek ve výši 50% ze zaplacené částky. Při pozdějším zrušení celá částka propadá. Pokud ještě nemáte zaplacenou zálohu a lekci chcete zrušit, tak nám prosím dejte včas vědět, ať není blokován čas pro jiné zájemce.

Co s sebou:
S sebou by dítě mělo mít pohodlné sportovní oblečení. 
Do pohybové haly doporučujeme mít obuv vhodnou do tělocvičny.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Využít můžete email aktivity.praha@jungle.cz nebo telefoní číslo 608 627 536.