Rezervace kurzů - Intenzivní kurz - lezení

Přihlašování na školní rok 2023/2024 bude již brzy spuštěno!

Rezervace na kroužek lze vytvořit pouze prostřednictvím emailu HALKA@JUNGLEANIMALS.CZ

Veškeré info najdete přímo na stránkách  intenzivního kurzu lezení

Pokud dítě do intenzivního kurzu ještě nechodilo, budeme vás po  provedení rezervace kontaktovat ohledně zkušebního týdne (které musí absolvovat každé dítě, které neznáme a nebylo posouzeno v rámci klasických kurzů), který je podmínkou účasti v tomto kurzu. 

Termíny:
15:45 - 17:15 a 17:30 - 19:00 (pondělí - čtvrtek)
               8 - 18 let 

Členství v oddílu
Zaplacením kurzovného se Vaše dítě stává členem našeho oddílu Jungle Animals Praha. Je z něj zvíře v pohybu :) Co z toho pro Vás kromě spousty výhod a benefitů (viz níže) plyne? Povinnost uhradit roční členský příspěvek 100 Kč. Jedná se o úhradu za kalendářní rok. Členský příspěvek využívá oddíl pro svou činnost, jako například: pořádání závodů, vzdělávání trenérů, nákup pomůcek a vybavení na akce. 

Zároveň se vaše dítě stává řádným členem Českého horolezeckého svazu (ČHS), který skrz různé programy podporuje činnost oddílů a práci s mládeží. Roční příspěvek za členství v ČHS je také 100 Kč a též se hradí za kalendářní rok. Oba tyto poplatky jsou již zahrnuty v celkové ceně kurzu, která vám byla vypočtena.
                               
Cena kurzu
Celková cena za pololetí se skládá ze tří složek:
1) samotné kurzovné = 11 500,- Kč (cena za pololetí) 
2) roční poplatek za členství v oddílu Jungle Animals Praha = 100,-Kč
3) roční poplatek za členství v Českém horolezeckém svazu = 100,-Kč

Cena za zkušební týden: 600,- Kč

V případě, že zvolíte možnost zlevněného půjčení lezeček na celé pololetí, nelze tuto volbu v průběhu pololetí změnit (např. kdybyste si pořídili lezečky nebo sedák vlastní). Takto zapůjčené vybavení zůstává po celou dobu v Jungli, tedy dítě je dostane před každou lekcí od trenéra a nenosí si ho domů. Děkujeme za pochopení.

Platba
Celkovou cenu za kurz, která vám byla vypočtena můžete uhradit buď převodem na náš účet č. 2001656422/2010  (jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky a do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte a den a čas kurzu) nebo hotově přímo v Jungle Sport park (pozor, nelze platit kartou). Platbu je možné provést i před první lekcí, pakliže tato je v limitu 10 dní od rezervace, a ihned ji absolvovat. Zbývá-li v době rezervace do první lekce méně než 10 dní, je třeba kroužek uhradit nejpozději v den první lekce. 

Zrušení kurzu a storno poplatek
Zrušení rezervace po 1. lekci s sebou nese 10% storno poplatek. Zrušit rezervaci později  v průběhu pololetí není možné. Výjimkou je závažný zdravotní důvod (úraz apod.), doložený lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení. 

Zavřené dny ve školním roce 2023 / 2024
Z důvodu školních prázdnin a státních svátků se kurzy nekonají v těchto dnech (tyto dny nemáte ani zahrnuté ve Vaší rezervaci):

4.9. 2023 - zahájení kurzů
6.9.2023 - náborový den Animals Letňany
28. 9. 2023 - státní svátek - Den české státnosti
26. 10. - 27. 10. 2023 - Podzimní prázdniny
17. 11. 2023 - státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
23. 12. 2023 - 2.1. 2024 - Vánoční prázdniny
2. 2. 2024 - Pololetní prázdniny
12. 2. - 16. 2. 2024 - Jarní prázdniny
28. 3. 2024 - Velikonoční prázdniny
29. 3. 2024  - státní svátek - Velký pátek
1. 4. 2024 - státní svátek - Velikonoční pondělí
1. 5. 2024 - státní svátek - Svátek práce
8. 5.  2024 - státní svátek -  Den vítězství
28. 6. 2024 - Oddílové setkání
29.6. 2024 - 1.9.2024 - Letní prázdniny

Benefity plynoucí z členství v oddílu Jungle Animals Praha
- vstup ZDARMA do Jungle Sport park Letňany a zlevněný vstup (50 Kč) pro nelezoucí doprovod oddílového dítěte
- vstup ZDARMA do Jungle Sport park Holešovice (dříve Boulder Bar - U Výstaviště 230/11, Praha 7) a také a zlevněný vstup (50 Kč) pro  nelezoucí doprovod 
- zlevněné půjčovné v rámci pololetní objednávky (neplatí pro individuální vstup)
          - lezečky: 30 Kč
          - sedák 40 Kč
- slevy na merch Animals i Jungle 
- sourozenec oddílového dítěte může zdarma pod dohledem rodiče / doprovázející osoby čekat v době konání kroužku v prostoru dětského hradu s klouzačkou
- oddíl pořádá spousty jedno- i vícedenních akcí venku na skalách i uvnitř v jiných sportovištích, letní tábory a soustředění, jezdíme na závody a pořádáme i naše vlastní…
 

Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti
Vyhláška č. 391/2013 Sb. o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu stanovila povinnost absolvovat pravidelnou zdravotní prohlídku. Prosíme vás tedy o doložení zdravotní způsobilosti prostřednictvím  formuláře.pdf, který vyplní lékař. Kopii zdravotní prohlídky pošlete na e-mail halka@jungleanimals.cz.

Závodní licence
Pro každého závodníka, který se bude chtít účastnit svazových závodů 1. a 2. ligy je nutná závodní licence.Žádost o licenci je podávána prostřednictvím oddílu se souhlasem zákonného zástupce. Iniciativa pro podání žádosti může vzejít jak ze strany rodiče směrem k oddílu, tak zároveň od trenéra směrem k rodiči. Závodní licence se kupuje na kalendářní rok a stojí 100,- Kč, pokud objednávka proběhne do konce ledna, později se platí 200,- Kč. Závodní licence má vždy platnost na jeden kalendářní rok a hradí se extra nad rámec celkové ceny za kurz. 

Docházka, omluvy a náhrady
Omluvy a náhrady jako u jiných kurzů v Intenzivním kurzu nejsou. Přihlašování na jednotlivé lekce probíhá prostřednictvím docházkové tabulky, kterou dostanete nasdílenou a kde si sami určujete, v jaké dny a časy dítě přijde. 

Co s sebou
S sebou by děti měly mít pohodlné sportovní oblečení, láhev s pitím, lezecké boty a sedací úvaz. Lezecké vybavení mají buď vlastní anebo si jej mohou zapůjčit. Buď na celé pololetí za zvýhodněnou cenu (pokud jste tuto možnost nezaškrtli už při vytváření objednávky, lze objednat i dodatečně) anebo si vybavení může půjčovat při každé lekci po zaplacení půjčovného na recepci (ale pozor, ne za sníženou cenu). Trenér pak na základě potvrzení o platbě půjčí lezecké vybavení.

Jungle čip, logování
Při příchodu do Jungle Sport park na první lekci je potřeba si na recepci zakoupit za 60 Kč čip, pokud jej ještě nevlastníte. Jsou krásné, žluté, kulaté a na výběr je šest motivů zvířat :) Čip poté slouží k urychlení odbavení na recepci bez nutnosti se pokaždé logovat, k placení extra půjčovného nebo k samotné platbě za kurz. Pokud dítě navštěvující kurz nepotřebuje zaplatit lekci či půjčovné, není třeba se logovat na recepci, pouze informuje recepční, že jde na kurz. Do budoucna bude také vstup do sportoviště opatřen turniketem, kam bude čip potřeba přiložit. Zároveň čip slouží také místo klíčku ke skříňce.  A hlavně díky čipu bude na recepci okamžitě rozpoznán nárok na zlevněné vstupné mimo kroužek. 
 

Dotazy, kontakty
Na našem webu  jsme pro vás shrnuli veškeré informace a také odpovědi na nejčastěji pokládané otázky. Pokud zde nenaleznete odpověď na vaši otázku nebo máte další doplňující dotazy, obraťte se prosím na hlavního trenéra intenzivního kurzu: Halka: halka@jungleanimals.cz. 

V případě, že potřebujete vystavit daňový doklad pro zaměstnavatele, či pro zdravotní pojišťovnu o úhradě kurzu, obraťte se prosím na fakturace.praha@jungleanimals.cz.